Esame patikimi ,ilgametę darbo patirtį turintys mūrininkai. Patirties sėmemės ne tik Lietuvoje, bet ir statant įvairius objektus Airijoje.Turime virš 10 metų patirtį mūro darbuose ir statyboje.Dirbame Panevėžyje ir Panevėžio apskrityje , o Vilniuje kartu su partneriais statome namus su visomis medžiagomis  .
Mes ypatingą dėmesį skiriame statybos darbų kokybei esame smulkmeniški ir savikritiškai žiūrime į savo darbą visa tai duoda puikius rezultatus.Visi darbai atlikti aukščiausios kokybės
Esame tikri statybų meistrai
Mūsų atliekami statybos darbai : pamatų montavimas , grindų betonavimas , sienų mūrijimas , perdengimo plokščių  montavimas ,medinės perdangos įrengimas ,taip pat namų sandarinimas rekuperatoriams ,  betoninių rūsio sienų hidroizoliavimas iš vidaus . Dirbame Panevėžyje ir Panevėžio apskrityje. Siekiame ,kad mūsų atliekamos paslaugos būtų patikimos, atitiktų ir viršytų klientų lūkesčius,  didesnį dėmesį skiriame kokybei ir klientų patogumui .Esu  kvalifikuotas ir patyręs statybos inžinierius , todėl galiu teikti ne tik kokybišką pastato statybų priežiūrą , bet ir kitas paslaugas: statybos žurnalo pildymas,  statybos darbų vadovo paslaugos, statybos darbų aktų pildymas.
Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Dirbame penkiese turime ilgametę patirtį Lietuvoje ir užsienyje . Kviečiame peržiūrėti mūsų darbus. Juos rasite“ mūsų darbai“ skiltyje.  Tai pat mes siūlome aukštos kvalifikacijos mūro darbus : Mūrijimas iš apdailinių plytų , mūrijimas iš akmens , mūrijimas iš granito, mūrijimas iš dolomito, apvalių ir lenktų sienų  mūrijimas, blokeliais skiediniu ir mūrijimas  klijais. Nemokamos statybos darbų sąmatos.

Taip pat rekomenduojame ir interjero dizainerės paslaugas . Susiplanuoti būsimus namus labai svarbu prieš statybas .Tokiu būdu išvengsite papildomų išlaidų išplanavimo perdarymui, kada sienos jau pastatytos. Dauguma pastatų yra perplanuojami deja tai yra daroma per vėlai dažniausiai kai sienos pastatytos , o kartais netgi kai jau padaryta visa apdaila .Interjero dizaineris turi įsitraukti į planavimą jau pačioje projektavimo pradžioje ir kartu su architektu ir užsakovu padaryti patalpų išplanavimą.  Interjero dizainerė Renata tel 865377317
Nerandate statybininkų kuriems galėtumėte patikėti namo statybą? Suderėjote kainas su statybinku ,bet atėjus darbų pradžiai susisiekti su juo jau nebeįmanoma? Sutarus kainas galite būti ramūs , darbus atliksime iki galo , laiku ir kokybiškai.
Mes nusiteikę būti žingsniu priekyje sprendimuose dėl kokybės , atsakomybės , naujų ir pažangių statybos technologijų .
Planuojate statyti naują namą ar priestatą , bet nežinote nuo ko pradėti ? Kreipkitės pakonsultuosime kaip pastatyti pigiau išlaikant aukštą kokybę . Mes už tai , kad namas taupytų Jūsų pinigus ir turėtų išliekamąją vertę. Susisiekite nurodytais kontaktais gausite nemokamą profesionalią konsultaciją išvengsite brangių klaidų ir namo statyba suteiks pozityvesnius jausmus.

Mūsų atestatai suteikia teisę statyti , remontuoti, modernizuoti ir ypatingus statinius.
Kontaktai:
Panevėžys
tel 865195799
alvydasjakubaitis eta yahoo.co.uk

Statybos vadovo atestatas