+370 651 95799

Kokybiškai atliekame griovimo darbus , sąramų perkėlimą aukštyn , angų atidarymą , praplatinimą . Griauname sienas , pertvaras , perdengimo plokštes , grindis , sąramas . Išvežame atliekas .Esame suteikę jau  keliolikai klientų profesonalių griovimo paslaugų. Taip pat ir gaisro likvidavimo paslaugų statybinių atliekų išvežimo. Atliekame kapitalinių konstrukcijų griovimą, griovimą su specialia technika .Pjauname sienas su specialiais deimantiniais diskais, kertame angas.  Visi tie darbai turi būti atliekami su statybos vadovo priežiūra , kad išvengti ne tik reikalingų konstrukcijų stabilumo , bet ir susižalojimų  . Mes suteikiame ne tik griovimo bet ir priežiūros paslaugas.

Medinės namų dalys griaunamos rankiniu būdu. Rankiniu būdu griaunamos ir ardomos ir stogų dangos .Taip pat paprastai rankomis griauname ir langus , duris, baldus vidaus apdailos griovimo darbus. Šaliname plyteles , gipsą , tapetus, laminatą .

Kapitalinės sienos , nešančios konstrukcijos turėtų būti griaunami ypatingai atsakingai . Kada norima išsaugoti dalį laikančių konstrukcijų reikalingi ir konstruktorių sprendimai. Taip pat angų platinimui ir aukštinimui reikalinga konstruktorių pagalba. Turime patikimų konstruktorių kurie greitai ir kokybiškai paskaičiuoja apkrovas. Konstruktorius griovimo darbams parenka laikančias sijas, kolonas ar sąrąmas.

Dideliems griovimams naudojame ir didelę , daugiatonę techniką. Stambiems griovimo darbams naudojame specialią techniką su kaltais.

Griovimo kainos :

Nešančios Sienos Griovimas , Metalinės Sijos Montavimas, Sąrąmos Įrengimas Kaina nuo 400e

Pastatų Griovimas , Namų griovimas nuo 3000e

Sąmąta ir konsultacija griovimui nemokamai.

Išgriauto mūrinio namo Panevėžyje betoninio rūsio su specialia technika greitas griovimas . Naujų pamatų įrengimas vietoje išgriauto namo . Papildomas pamatas apdailinėms plytoms .

Mūrinio namo Panevėžyje likę tik rūsys . Stogo šiferio griovimas, šiferio utilizavimas. Stogo konstrukcijų griovimas išvežimas ir utilizavimas. Mūrinių kapitalinių sienų greitas griovimas su technika.Betoninės perdangos griovimas su technika. Betono išvežimas ir utilizavimas. Statybinio laužo išvežimas.

Mūrinio namo šiferio nulupimas ir utilizavimas.

Mūrinis namas su skilinėjusiomis sienomis su skilinėjusiais pamatais, prieš griovimą Panevėžyje .Griovimo darbai pradėti pasiruošimo darbai.

Garžo vartų angos aukštinimas arba angos didinimas jau pastatytame name . Atramstyta siena , angos išgriovimas , įmontuotos sąrąmos. Griovimo ir rekonstrukcijos darbai Panevėžyje .

Griovimo darbai  Panevėžyje . Sudėtingi sprendimai 6 metrų ilgio atidaryta anga.

Paruošiamieji darbai perdemo plokščių pišramstymas prieš įrengiant angą kapitalinėje sienoje Panevezyje .

img_20160328_125702Panevėžio raj. ŽŪB išmontuotos perdengimo plokštės ,nuimtos išorinių vartų sąramos angos paaukštintos ir praplatintos , paaukštintos  lubos , paaukštintos ir praplatintos vidinės angos

 Pertvarų ardymas išsaugant plytas Panevėžyje