+370 651 95799

Esame patikimi ,ilgametę darbo patirtį turintys mūrininkai. Patirties sėmemės ne tik Lietuvoje, bet ir statant įvairius objektus Airijoje.Turime virš 10 metų patirtį mūro darbuose ir statyboje.Dirbame Panevėžyje ir Panevėžio apskrityje.

Darome nemokamas darbų sąmatas, taip pat nemokamas apytiksles darbų ir medžiagų sąmatas .Taip pat galima užsakyti pilną detalią namo statybos sąmatą jos kaina nuo 5 eurų/m2.
Mes ypatingą dėmesį skiriame statybos darbų kokybei esame smulkmeniški ir savikritiškai žiūrime į savo darbą visa tai duoda puikius rezultatus.Visi darbai atlikti aukščiausios kokybės
Esame tikri statybų meistrai
Mūsų atliekami statybos darbai : pamatų montavimas , grindų betonavimas , sienų mūrijimas , perdengimo plokščių  montavimas ,medinės perdangos įrengimas , stogų dengimas , tvorų įrengimas , terasų įrengimas, apdailos darbai taip pat namų sandarinimas rekuperatoriams ,  betoninių rūsio sienų hidroizoliavimas iš vidaus . Dirbame Panevėžyje ir Panevėžio apskrityje. Siekiame ,kad mūsų atliekamos paslaugos būtų patikimos, atitiktų ir viršytų klientų lūkesčius,  didesnį dėmesį skiriame kokybei ir klientų patogumui .Esu  kvalifikuotas , atestuotas ir patyręs statybos inžinierius , todėl galiu teikti ne tik kokybišką pastato statybų priežiūrą , bet ir kitas paslaugas: statybos žurnalo pildymas,  statybos darbų vadovo paslaugos, statybos darbų aktų pildymas.
Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Dirbame penkiese turime ilgametę patirtį Lietuvoje ir užsienyje . Kviečiame peržiūrėti mūsų darbus. Juos rasite” mūsų darbai” skiltyje.  Tai pat mes siūlome aukštos kvalifikacijos mūro darbus : Mūrijimas iš apdailinių plytų , mūrijimas iš akmens , mūrijimas iš granito, mūrijimas iš dolomito, apvalių ir lenktų sienų  mūrijimas, blokeliais skiediniu ir mūrijimas  klijais. Nemokamos statybos darbų sąmatos.
Nerandate statybininkų kuriems galėtumėte patikėti namo statybą? Suderėjote kainas su statybinku ,bet atėjus darbų pradžiai susisiekti su juo jau nebeįmanoma?

Su mumis sutarus kainas, galite būti ramūs , darbus atliksime iki galo , laiku ir kokybiškai.
Mes nusiteikę būti žingsniu priekyje sprendimuose dėl kokybės , atsakomybės , naujų ir pažangių statybos technologijų .
Planuojate statyti naują namą ar priestatą , bet nežinote nuo ko pradėti ? Kreipkitės pakonsultuosime kaip pastatyti pigiau išlaikant aukštą kokybę . Mes už tai , kad namas taupytų Jūsų pinigus ir turėtų išliekamąją vertę. Susisiekite nurodytais kontaktais gausite nemokamą profesionalią konsultaciją išvengsite brangių klaidų ir namo statyba suteiks pozityvesnius jausmus.

Žengiame dar vieną žingsnį galvodami apie klientus. Rekomenduojame interjero dizainerės paslaugas . Susiplanuoti būsimus namus labai svarbu prieš statybas..Tokiu būdu išvengsite papildomų išlaidų išplanavimo perdarymui, kada  pamatai išbetonuoti , sienos jau pastatytos. Dauguma namų yra perplanuojami , deja tai yra daroma per vėlai dažniausiai kai sienos pastatytos , o kartais netgi kai jau padaryta visa apdaila ,todėl tenka mokėti ne tik už statybos darbus ir medžiagas du kartus , bet ir už griovimo darbus  .Interjero dizaineris turi įsitraukti į planavimą jau pačioje projektavimo pradžioje, kaip galima anksčiau ir kartu su architektu ir užsakovu smulkiai išsiplanuoti būsimo namo visas patalpas. Rekomenduojame interjero dizainerę Renatą tel 865377317 https://www.facebook.com/Renatosinterjeras

Užsakius statybos paslaugas pastoviems klientams taikome nuolaidas interjero dizaino paslaugoms.

Mūsų atestatai suteikia teisę statyti , remontuoti, modernizuoti ir ypatingus statinius.
Kontaktai:
Panevėžys
tel 865195799
alvydasjakubaitis eta yahoo.co.uk

Statybos vadovo atestatas