+370 651 95799

Namo apšiltinimas galimas kelių būdų:

Namo apšiltinimas su dekoratyvinio tinko sluoksniu .

Namo apšiltinimas su apdailinių lentučių apkalimu.

Namo apšiltinimas naudojant skardos profilius.

Pastatų apšiltinimas naudojant daugiasluoksnes (sandwich) tipo paneles.

Pastatų apšiltinimas naudojant akmens ir kitą apdailą.

Populiariausias pastatų apšiltinimo būdas – su dekoratyviniu tinku. Sienų yra gruntavimas, apšildymas putų polistireno, neoporo arba akmens vata. Apšiltinimo sluoksnis papildomai pritvirtinamas smeigėmis. Atliekamas sienų armavimas su tinkleliu, kampų ir angokraščių formavimas. Dekoro uždėjimas.

Sienų apšiltinimas su skardos apkalimu – pigiausias apšiltinimo būdas. Darbo eiga:                                         Karkaso detalių ant kurių tvirtinsis skarda prisukimas, sienų apšildymas akmens vata, priešvėjinio akmens vatos sluoksnio įrengimas arba priešvėjinės plėvelės tvirtinimas.Karkaso užbaigimas ir skardos prisukimas.

Sienų apšiltinimas su apdailinėmis lentutėmis daromas panašiai kaip ir apšiltinant skarda tik skirtumas, kad vietoje metalinio karkaso čia dažniau naudojamas medinis karkasas.

Daugiasluoksnių (sandwich) tipo panelių montavimas dažniausiai naudojamas pramoninių pastatų statyboje. Šis būdas gana greitas, kadangi plokštės jau paruoštos, o jų viduje apšiltinimo medžiaga.

Apšiltinimas ventiliuojamo ar neventiliuojamo fasado akmens, dirbtinio akmens, klinkerio ar naudojant kitas apdailines medžiagas suteikia pastatui išskirtinumo ypatingai jeigu medžiagos parinktos skoningai.